5 Haziran 2014 Perşembe

"La Casa de los Aromas İle Evinizin Havası Değişsin!"


Ekoz Kozmetiğin birbirinden çeşitli ve güzel kokulu ürünleri, oda parfümleri, askılı kokular bulabileceğiniz güzel bir marka La Casadelos Aromas (http://www.ekozkozmetik.com/kampanya/)


Çekilişte tam 50 kişiye hediye verilecek... Evimizin havası değişsin diyorsanız çekilişi kaçırmayın. :) Herkes bu çekilişe katılabilir. Çevrenizdeki kişilere de söyleyebilirsiniz çekilişi. Çünkü blogger olmak şart değil. Dileyen herkes çekilişe katılım yapabilir. :)

Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler :)

1. Ekoz Kozmetik facebook sayfasını (https://www.facebook.com/ekozkozmetik?fref=ts) beğeniyorsunuz. Sayfadaki istediğiniz bir ürünü beğenip, yorum yazıp paylaşıyorsunuz. Fotoğrafın altına ise beğendim paylaştım yerine kendi istediğiniz uygun bir yorum yazıyorsunuz.

2. Ekoz Kozmetik internet sitesinden “La Casa de los Aromas” marka veya "Nailish" ürünlerinden 1 adet ürünü seçiyorsunuz. http://www.ekozkozmetik.com

3. Sonra seçilen ürünün linki ile birlikte isim, soyad, tel, adres bilgisi ve benim bloğumun adını  http://yasamasebeplerim2.blogspot.com.tr/  internet sayfasındaki iletişim bölümündeki mesaj kutusunu tıklayıp açılan pencerelerdeki tüm bilgileri dolduruyoruz ve YÖNLENDİREN BLOGGER KISMINDA "Yasama Sebeplerim 2 " seçiyorsunuz,“Facebook sayfanıza yorum yaptım, paylaştım ve beğendiğim.” yazıp, linkleri ekleyip gönderiyorsunuz.
• Mesajı gönderirken linkleri eklemeyi ve "Yasama Sebeplerim 2"  yönlendirildiğinizi belirtmelisiniz.

Çekilişe katılım 20 Haziran'da sona eriyor. Kargo firmaya aittir. Çekiliş sonucu firmanın Facebook sayfasından duyurulacaktır.

Katılan her kese bol şans :)

1 yorum:

  1. Merhaba.;

    Sizleri .com sitesine geçirmek ve özel tasarım sağlamak için özel teklifimizi dinlemek istiyorsanız cagkan.sezgin@trustlayer.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

    Alacağınız hizmet faturalı ve en uygun fiyatlar ile olacaktır.

    Saygılarımla

    YanıtlaSil